Studio Lartus Architekci

O firmie

Jesteśmy niedużą firmą rodzinną ale z dużym potencjałem i wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu. Biuro projektowe STUDIO LARTUS ARCHITEKCI zostało założone przez Jerzego Wróblewskiego w 1995 roku. Od tego czasu firma cały czas z powodzeniem powiększa swój dorobek wykonanych projektów , które w większości zostały zrealizowane.

Zajmujemy się projektowaniem budynków o różnej skali, głównie domów jednorodzinnych ale również większych obiektów usługowych. Zakres prac obejmuje wszystkie etapy inwestycji zaczynając od przedstawienia koncepcji po projekty budowlane, wykonawcze a na nadzorze autorskim kończąc.  

Biuro wykonuje wielobranżowe projekty architektoniczno – budowlane:

Biuro STUDIO LARTUS ARCHITEKCI współpracuje od lat z wybranymi konsultantami oraz projektantami rożnych branż niezbędnych w procesie budowlanym takich jak: sieci wszelkich mediów, drogi, instalacje wewnętrzne sanitarne, wentylacyjne, wodne, elektryczne. Oferujemy kompleksową obsługę uwalniając Inwestora od załatwiania wszelakich formalności , kontaktu z urzędami, dostarczania wiecznie brakujących dokumentów i wniosków…

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy.

en
fb